Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a a címe annak az amerikai...

Mi a a címe annak az amerikai filmnek, ami egy füvező tanárról szól, aki a diákját akarja folyamatosan megmenteni különböző vicces helyzetekből? Egyszer kiszöktetik a család házából is. Van benne egy lány, aki mindig piros westerncsizmát hord.

Figyelt kérdés
A pasinak viszonya van egy kolleganőjével, aki terhes is lesz. Egyszer évekkel ezelőtt belekapcsoltam ebbe a filmbe és azóta sem megy ki a fejemből, annyira jó volt, de senki nem hallott még róla, pedig híres színészek játszanak benne. A főszereplő tanár Jeff Bridges lehetett, vagy rá hasonlít és a tanárnő, akivel viszonya volt, szintén ismert arc.
2010. jan. 24. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem A szomszéd, (Arlington Road).
2010. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú. hát megörültem és megnéztem, de sajnos NEM. Ez egy könnyed, majdnem abszurd film. Mindenképpen köszönöm azért!!!
2010. jan. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!