Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rockerek! szerintetek melyik...

Ricsi13 kérdése:

Rockerek! szerintetek melyik együttes híresebb? Bring me the horizon vagy asking alexandria?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bring Me The Horizon. Bár Asking Alexandria is elég híres. De inkább Bmth-t többen ismerik.
2014. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én issigy gondolom :)
2014. okt. 19. 08:16
 3/13 anonim ***** válasza:

értem:) fiu v ,v lány?

én lány vok.

én 3és féléve ismerem. bár nekem a kedvenc bandám Asking taliztam velük élöbe és van autogrammom és polom is van asking-os meg bmth meg suicide-s. bár én mostanába deathcore-t hallgatok.

2014. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Léteznek ilyen együttesek? :O (nyugi, nem komolyan gondolom)

ez tudom, hogy off, de: Hogy tudtuk ilyen zenét hallgatni? Mi tetszik benne?

2014. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
nekem az teszik benne hogy üvöltenek benne és gyors. anugy is utálom az éneklős zenéket mert tul lassú azért hallgatok deathcore-t én imádom az ilyen zenét és azt tetszik benne még hogy nem elektros hanem bassus van benne és gyors dob. mert utálom az elektros zenéket is.
2014. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
nem mindegy mindkettő egy popmetál pózer $zar kisgyerekek hallgatnak ilyen takonycoreos fosságokat
2015. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem mindkettő best:) viszont fotózkodtam Olival és Mattel a bmthból:)
2015. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem a BMTH híresebb, legalábbis úgy tapasztalom, de a két kedvenc zenekarom, szóval ha választani kellene valószínűleg nem tudnék. És hogy hogy lehet hallgatni? Van, akinek bejön a screamelés, a hörgés meg a metál, van akinek nem. Én az első kategóriába tartozom, de kellett hozzá egy bizonyos lelki állapot hogy elkezdjem hallgatni őket (Slipknot félékkel kezdtem) de már el nem tudom képzelni ilyen zene nélkül az életemet. Ja, és a szöveget is figyeld meg egyszer, ha belebotlasz egy-egy BMTH vagy AA számba, és ha figyelsz rá rögtön megtudod, hogy nem lényegtelen hülyeségekről van bennük szó.:)
2015. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
43%
Egyértelműen BMTH ráadásul jóval jobbak is mint az AA még ezzel az "átalakulással" is.
2015. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
10%
Mindkettő híresen szar :D
2016. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!