Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hamar és egyszerű...

Hogyan lehet hamar és egyszerűen kockahasat elérni. Legalább is hogy erős izomzat legyen a hasban?

Figyelt kérdés

Szeretnék itthon csinálni olyan gyakorlatokat amikkel a hasizmom láthatóvá válik és erősen kockás lesz ha lehet....Kérlek ne írjatok bunkóságokat mert én is normális kérdező és válaszoló vagyk!Nagyon kérlek írjatok nekem válaszokat,és ha lehet valami tervet .....nagyon köszönöm előre is hogy ennyi időt szántok rám!:)

Szép napot

sziasztok


2010. jan. 24. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hamar és egyszerűen sehogy. Egyrészt élj egészségesen (ne egyél zsíros, mesterséges stb. kajákat), másrészt alakíts ki magadnak egy olyan edzéstervet, ami folyamatos, megerőltető mozgásból áll (pl. futás, kerékpár, kickbox stb.), és heti legalább 5-6 órában végezheted. Ezen felül kezdj el gyúrni: nem kell feltétlenül edzőterembe járni, ha vannak hozzá megfelelő "kellékeid": súlyzó, rúd stb. Naponta néhány perc súlyemelés, hasizomgyakorlatok stb. sokat gyorsítanak a folyamaton. Néhány hónapon belül látni fogod az eredményét.

Erősítő szereket meg mesterséges cuccokat, tablettákat stb. NE szedj be, mert lehet hogy erős leszel, csak negyvenéves korodra halott is. Ha a zsírégetést akarod fokozni, akkor edzések után igyál meg 1 bögre minőségi zöld teát, az is sokat használ. Sok sikert! Ha most elkezded, nyár közepére jó eséllyel remekül fogsz kinézni! =)

2010. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Löszönöm szépen a választ:)Akárkinek van még ötlete,kérem írjon!Tablettákat én nem is akarnék amúgy se beszedni:)

Szép napot:)

2010. jan. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!