Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszik a családit? Vagy mit...

Elveszik a családit? Vagy mit csinálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
lenne egy kérdésem ha betöltöttem a 18-at de viszon még tanköteles vagyok és van 57 igazolatlanom akor kirughatnak?..vagy mit csinálnak ? meg lenne egy olyan kérdésem hogy ki íratkozhatok az iskolábol?..attól függetlenül hogy tanköteles vagyok..én ugy tudom hogy igen mivel felnött korú vagyok
2014. okt. 20. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

18 felett nincs csaladi potlek, tehat nem ezert fogjak 'elvenni'. 57 igazolatlanod ebben az evben nem is lehet, osszesen nem volt annyi tanitasi nap iden...


Ha tenyleg ennyire vagy csak kepes, hagyd ott az iskolat, mehetsz az ut szelere strichelni vagy zsakot hordani, attol fugg melyik fekszik jobban. Egyre kerlek, segelyert ne folyamodj, mert azt is mi fizetjuk. Felnott koru az lehet hogy vagy, de hogy agyilag csak 12, az is tuti.

2014. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

51 igazolatlan után elveszik a családit.

Én úgy tudom, hogy azt a tanévet még végig kell járnod amelyikben betöltötted a 18-at.

2014. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tanácsokat kértem hogy mit dolgozak..azt had döntsem el én..és ne tudjál már olyan sokat..kösszi
2014. okt. 20. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Elveszik a családit, de azt az évet, amikor betöltöd a 18-at, még (elvileg) végig kell járnod.
2014. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ha betöltötem a 18-at nem tudnak mit csinálni mivel nagy koru vagyok
2014. okt. 20. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:

'nem tanácsokat kértem hogy mit dolgozak..azt had döntsem el én..és ne tudjál már olyan sokat..kösszi'


ebben az esetben nem mindegy, hogy 'elveszik'-e a csaladi potlekot?

2014. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!