Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek Dancsó Pétert?

Ti szeretitek Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés

#kecske #bárány #bukta #Dancsò Péter
2014. okt. 20. 15:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%
Aki nem szereti az hülye! :DDD
2014. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
31%
Imádom a videóit,és tény,hogy nem mindenkinek jön be a stílusa,de szerintem elég sokan szeretik,és nem csak a kinézete miatt...
2014. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Fuchs Dorina válasza:
31%
En imadom:D szakadok a videoin, es nagyon helyes is:3
2014. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%

Én szerelmes vagyok belé, amióta csak ismerem. Ja, nem is ismerem.. és még csak nem is egy kontinensen élünk.. Péter, ha egyszer erre tévedsz (mármint nem Ázsiába, hanem a gyakorikérdésekre)tudd, hogy éjjelente szívecskéket mutatok a kezemmel és rád gondolok..L/25


Viccet félretéve. Szeretem a videóit, főleg a szakszerűen sorozatot. Péter értelmes és humoros, ami ritka kettős és ellenben sok vlog felhasználóval a humora is megüt egy értelmiségi színvonalat, nem trágár, olcsójános stílusban adja elő magát (kivéve Merilin videóit, de arról nem ő tehet, hanem az a bunkó kecske). Én ugyan elfogult vagyok picit, mert nagy Puzsér rajongó vagyok, de ő, illetve az, hogy ő kedveli Pétert az élő bizonyíték rá, hogy Dancsó igenis tud valamit, ugyanis Puzsér nem az az ember aki egy szánalmas, gagyi, tucat produkcióra azt mondja, hogy jó.

2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Molli11 válasza:
Bírom a munkásságát, mert megnevettet és egyáltalán nem a kinézete miatt. Mi több engem először kifejezetten irritált a feje, de megszoktam XD
2014. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem humoros, inkább fárasztó. Megnéztem néhány videóját, de semmi értelme nem volt, próbáltam rajta röhögni, de egyszerűen képtelen voltam.
2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Na jó, azért van néhány.
2014. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

A videóit imádom, de ő maga egy csillámpóni!

:D

2014. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
8%
Hogy meríitek kritizálni őt ti nem tudnátok egy olyan videót csinálni amilyet ő csinált !? ( szerintem ebből kiderült 'hogy szeretem Dancsót)
2014. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Igen DP az istenkirálycsászár, jobb kezes,és TÖLTÖTTKÁPOSZTAAA!
2015. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!