Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam össze a barátnőm...

Hogyan hozzam össze a barátnőmet egy fiúval?

Figyelt kérdés
A barátnőm és a fiú szeretik egymást de nem tudják, hogy hogyan közeledjenek egymás felé. itt jövök közbe én és a barátnőim. titokban össze akarjuk hozni őket csak nem tudjuk hogy hogyan tegyük. légyszííí segítsetek!

2014. okt. 20. 16:32
 1/3 anonim válasza:
Lédikém ha te vagy az :D akkor még nem kaptál választ.
2014. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz de légyszi valaki segítsen!
2014. okt. 22. 09:28
 3/3 anonim válasza:

Szerintem próbálkozz olyanokkal, hogy ráírsz fiúra, kérdezősködsz a barátainál, amikor tehetitek, közelebb mentek hozzá a barátnőddel. Kezdeményezz beszélgetést a barátnőddel és a fiúval, majd próbálj meg szépen lassan kimaradni az általad indított beszélgetésből, hogy egymással folytassák.

Bocsi a béna megfogalmazásért, de azért remélem segíthettem. Vicces, mert pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is és eddig jól haladok ezekkel a dolgokkal. :)

2017. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!