Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magatehetetlen édesanyámat...

Pokornyi Józsefné kérdése:

Magatehetetlen édesanyámat gondozom több, mint hat hónapja és mikor jár ápolási díj?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg lett igényelve?
2014. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igényeltem meg, mert nem vagyok vele tisztában, hogy mikor jár térítés. Nyugdíjas vagyok és van jövedelmem-és azért kérdezem. Köszönöm.
2014. okt. 21. 03:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem igényeled meg, akkor mégis hogy kapnád meg?
2014. okt. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon nem értesz meg, mert van saját jövedelmem és az mellett kaphatok-e ápolási díjat?Jövedelemtől függetlenül.
2014. okt. 27. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze , szociállis osztály vagyunk, és tudjuk, kinek mikor jár pénz, tisztában vagyunk a segélyezési formákkal, a betegápolás szabályaival.

Esetleg kérelmezzük is meg neked?

Ha kell valami járj utánna. Ha ezt nem teszed, akkor senki se fogja helyetted. Azt meg ne várt, hogy hivatalos tanácsot adunk. Szerintem neked nem jár, ezzel úgyis megnyugszól és kész.

2014. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagyha mégis járna így jártál.

Miért nem mész be,és kérdezed meg hivatalos helyen? Csak a kifogásokat keresed?

Tényleg nem értelek.

Vagy csak akkor akarsz menni hivatalos helyre, ha tíz ezer százalék hogy jár? Évente minden törvény változik szinte. Ember legyen a tapán aki ezt tudja. De ha nem akarsz bemenni, és ott érdeklődni akkor ne tedd.

2014. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt meg honnan tudjuk, hogy jövedelemtől független jár-e ápolási? Fogalmam sincs.

De még véletlenül se menjél be megkérdezni, így több mint fél év alatt nem sikerül elmenni, hát már nem is fogsz.

Legyél már egy kicsit tudatosabb, könyörgöm.

2014. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!