Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy levélre csak a címét...

Ha egy levélre csak a címét írom rá a címzettnek, de a nevét nem, attól még kézbesítik neki?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy térképen kinézek egy címet és meglepek egy idegent egy levéllel (fogalmam sincs, honnan jött az ötlet). Csak mivel nem tudnám a nevét, ezért nem lenne mit írnom a címzetthez. Ettől még fel tudnám adni és kézbesítenék a címre, ugye? :S


Köszi a válaszokat!

18/L



2014. okt. 20. 17:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem. Mivel nem tudják ellenőrizni hogy az illetékes postaládájába dobják e be. Ez pl albérletnél lehet fontos, vagy ahol egy cím van, de osztott az ingatlan. Azért megpróbálhatod, de sztem szólni fog a postás akinél feladod hogy címzett is kell.
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a levelet egy lufiba és engedd útjára. Meg fog találni valakit :)
2014. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kézbesítsék, ha nincs kinek ? Keress egy olyan épületet, amit csak 1 személy lakik. Neki talán odaadják. De ő még akkor is csodálkozni fog, hogy ki az a hülye, aki neki (?) küldi a levelet.
2014. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :) Egy próbát szerintem azért megér, hátha visszaírnak:)
2014. okt. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!