Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológus tud segíteni...

Pszichológus tud segíteni vagy csak a pénzt húzza le?

Figyelt kérdés

Egy 22 éves lány vagyok és úgy érzem, hogy az életem semmit nem ér. nincsen munkám. van egy érettségim és egy olyan szakmám amivel már 1 éve nem tudok elhelyezkedni. rengeteg önéletrajzot küldök de semmi.

a szüleimmel élek de olyan kapcsolatban, hogy szinte nem is beszélünk. az apám alkoholista kiskorom óta.nem bántalmazott meg ilyesmi de nagyon rossz volt igy felnőni, hogy "ilyen" apám van. nem is foglalkozott velem se a tesómmal. ayukámmal sosem beszélgettünk komoly dolgokról, ritkán kérdezte h milyen napom volt. nem tőle kaptam a szexuális felvilágositást sem. sose beszélgettünk a kapcsolataimról. szerintem számára kínos volt ilyenekről beszélni. de ez az anya dolga szerintem. nem volt sosem olyan jó kapcsolatunk. nem sok dolgot tudtam vele megbeszélni. és szerintem ez okoz gondot a párkapcsolatomban is, nem tudok teljesen megnyílni a párom előtt. és még sorolhatnám.


2014. okt. 21. 19:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Tedtverem drogfüggő VOLT, es akkor is évekig csak a viszeledeseiket meg a kiabálásailat hallgattam.. es is nagyon bennem van még és nagyon megviselt.
2014. okt. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!