Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Snowattack 2015? Mentek?

Snowattack 2015? Mentek?

Figyelt kérdés

aki volt korábbi években, mesélne róla?!

gondolkozom rajta, hogy megyek...valami vélemény a fesztiválról?



2014. okt. 22. 22:42
 1/4 Ivi27 válasza:
Idén is voltam és jövőre is megyek !! Sajnos ha 1x eljutsz, onnantól kezdve nincs megállás..mert mindig ott akarsz lenni a következő Attacken !! Én is így jártam !! Nem egy átlagos feszt, ne egy Balaton Sound és hasonló hazai fesztre számíts !! Mert ez más!! Ez a Francia hegyekben van, Nappal az Attack hüttében van a buli ,este pedig a party arénában !!! Sok jó ember, sok partyarc egy helyen !! Hatalmas bulik,hatalmas csúszások,hatalmas hülyülések!! Mert ugye Fent leszünk egy hétig,csak bírd szusszal :D Utolsó napra általában mindenki Zombi!! Szállás is jó...!! Úgy gondolom nem egy olcsó feszt, de megéri a pénzét ;) :)
2014. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huu koszi. es az odajutas? a buszos utat ajanlod? vagy inkabb egyenileg?
2014. okt. 25. 11:11
 3/4 Ivi27 válasza:
Én a repülőt ajánlanám, vagy ha szeretsz 24órán át ülni a buszon,akár azt is !! De mi inkább a kényelmesebb és gyorsabban hiszünk :) repülés után is vár rád kb 4óra buszozás, szóval nem maradsz le a buszozásról akkor sem,de azért mégsem 24óra :) Megvan már a csapatod akihez csatlakozol??
2014. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs,mèg a gondolkozo fazisban vagyok :)
2014. okt. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!