Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Papirok intézése? (bővebben lent)

Papirok intézése? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Külföldről költöztem magyarországra, ujra kell csinálni a lakcimkártyát, meg kell csinálnom a személyit stb, de állandó lakcímként egy délmagyarországi címem van (csak így tudtam megoldani), na de én Pestre fogok költözni, és érdekel, hogy egy nem pesti cimmel, tudom-e ott intézni a hivatalos ügyeket (személyi, tajkártya, adókártya, ilyenek)?

Nincs ideiglenes cimem, csak a délmagyaroszági állandó.


Ha orvoshoz kell mennem, azt megtehetem majd Pesten is, vagy délre kell utaznom?


Van olyan dolog, ami miatt majd délre kell tutaznom, amit nem tudok pesten elintézni a nem pesti lakóhely (állandó lakcim) miatt?


Köszönöm!



2014. okt. 24. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lakcimet Sem tudsz elintezni Pesten?A lakcim szerint illetekes hivatalban tudsz csak intezkedni-szerintem.
2014. okt. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem, és nekem minél előbb kell majd a személyi (legalább), ugyhogy arra nem tudok várni, hogy legyen ideiglenes.
2014. okt. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!