Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsenek követőim?

Miért nincsenek követőim?

Figyelt kérdés
Van egy tumblr blogom, 3000 posttal, de csak 48 követővel. Én magam követek majdnem 200 blogot, hirdetek is csoportokban. Mit csinálok rosszul?

2014. okt. 26. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tumbleredet. Gondolom unalmas, sablonos, semmi egyedi, érdekes, különleges nincs benne.
2014. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt, hogy nincs életed.
2014. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék normális válaszokat kapni! Arra nem vagyok kíváncsi, hogy "nincs életed", "csinálj valami mást" stb.
2014. okt. 26. 13:56
 4/11 anonim válasza:

Ha olyan kepeket teszel ki, amik kb. minden masodik blogon megtalalhato, akkor senkit nem fog erdekelni, mert ugy gondoljak majd, hogy nincs egyeniseged. Ha viszont olyan kepeket, amik teged tukroznek, a szemelyisegedet es meg jok is, akkor idovel makd lesz kovetod. :)


ui: csak ugy mellekesen megjegyzem, hogy a tumblr NEM errol szol.

2014. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ez votl a kérdés de eltudnád ide linkelni? :) Engem érdekelne
2014. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kis előadás, csapó 3:

A tumblr NEM erről szól.

Ha valakinek tetszik, amit csinálsz -> Bekövet.

Ez így működik.

Ha nem követnek be hónapokkal később, akkor nem igazán tetszik nekik az, amit létrehoztál.

VAGY nem címkézed fel a képeket, és nem jut el annyi emberhez.

De ne hirdesd a tumblr-t, mert ha csak azért csináltad hogy millió követőd legyen, felejtsd el az oldalt és menj barbie-zni. Ne rontsd el ezt a közösséget.

2014. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem erről szól, csak szerintem több értelme lenne, ha nem 48 ember nézné rendszeresen, amit kiteszek.

még egy valamit nem értek. akiktől reblogolok, azoknak 1000+ követőik vannak, akkor nekem miért nem?

2014. okt. 30. 11:20
 8/11 anonim válasza:

A probléma eleve ott kezdődik hogy hirdeted a tumblr-öd... ennek nem ez a lényege. Ha hirdeted mindenki azt fogja hinni hogy divattumblis vagy. Ha türelmes vagy és vársz egy idő után hidd el hogy jönni fognak a követők. Nekem is van tumblr-öm és én is nehézkesen indultam de amikor elkezdtem nagyon sokat rebloggolni hirtelen megnőtt a követőim száma.

A posztokban pedig nem a mennyisége a lényeg hanem a tartalma. Attól hogy neked van 3000 posztod attól még nem kell 1000 követődnek lennie.

Lényeg: ha nem hirdeted a tumblr-öd és olyan képeket rebloggolsz amik tükröznek téged akkor többen fognak követni. De ne a követőkre menj! Azokat az emberek akik csak a követőkre megy azokat nagyon szokták utálni.

2014. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösözönöm! az jó, ha sok a saját kép az oldalamon?
2014. okt. 30. 12:45
 10/11 anonim válasza:

a 8-as vagyok

Jó ha teszel fel saját képeket, de azt se vidd túlzásba. Vannak olyan emberek akiknek ha tetszik is a kép, nem fogják rebloggolni amíg nincs a képen kb. 50 note...

2014. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!