Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (FairyTail) Most mivel Natsu-é...

(FairyTail) Most mivel Natsu-ék 7 évig abba az izébe voltak a Tenrou-szigeten, mindenki azzal jön hogy hogy lemaradtak az évek során, nem?

Figyelt kérdés
És Natsu most mért nem olyan erős, mint volt? És nem lesz olyan hamar dühös... vagyis de, de régen amikor dühös volt rögtön erőre kapott, és a Luxas-t is legyőzte, de már nem... és egy csomó mindenkivel szemben esélytelen lett... de miért? Mikor leszmár HIHETETLEN erős?!

2014. okt. 26. 22:53
 1/8 anonim válasza:
Ha jol sejtem kb 140-150 resznel tarthatsz utana hidd el rohadt eros lesz ;) csak kicsit varni kell mig behozza azt a 7 evet amit kihagyott :D ugy 170 fele mar boven eros lesz (de mindenki mas is ^^) a reszekben nem vagyok biztos h pontosak csak kb irtam :D (205nel gtartok szval nezd el nekem :P) remelem segithettem ^^
2014. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nem számítottam rá h válaszolnak... csak kiöntöttem a lelkem :D:D
2014. okt. 27. 10:00
 3/8 anonim válasza:
:'D nembaj xd azert remelem segithettem ;)
2014. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sokat!!:)
2014. okt. 27. 20:51
 5/8 A kérdező kommentje:
176.résznél tartok. Lector (Sting exeed-e) meghalt? :O :(
2014. okt. 31. 21:11
 6/8 anonim válasza:

SPOILER!

.


.

.

.

.

.

.

.

.

Nem halt meg :) Miriana (Millianna [ a cicás lány]) vigyázott rá :)

2014. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ááá.dejó:D
2014. nov. 2. 20:50
 8/8 A kérdező kommentje:

ééés.. elértem a 206.részi:( most micsináljak?:'( nézzek vmi mást?

de a két legjobb anime a fairy tail meg a naruto... ezek után más már uncsi lenne. na mind1 nézek one piece-t ._.

2014. nov. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!