Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ezen a területen?...

Mi lehet ezen a területen? (Sándorfalva, focipálya)

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést főleg sándorfalviakhoz, vagy ott jártas emberekhez intézem. Egy IP címet kerestem le és a kijelölt területre mutatta a térkép. Érdekelne, hogy bárki tudja e mi van ott, mivel a térképen pusztának mutatja.

Itt bekarikáztam a területet:

[link]


és itt pedig a googlemaps-es link ami ide vezet:

[link]



2014. okt. 28. 02:25
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nem vagyok sándorfalvi, csak talán több tapasztalatom van, mint neked.

Szóval az, hogy IP-cím alapján egy keresővel (pl ip2location.com) rákerestél, hogy az illető hol lehet, kb annyit ér, mint 20 deka penészes krumpli. Semmit. Gyakorlatilag se nem pontos, főleg nem utca-házszám szintre SEHOL sem fogsz adatot kapni. Mégcsak az sem biztos, hogy az illető azon a településen lakik, ahová a kereső kidobta neked. Ráadásul a kereső a térképen kirakta Sándorfalva elvileg valamilyen szempontból középpontját (pl geometriai középpont). Itt a cégnél nekem a kereső kb 200km-t téved, az otthoni internetemnél "csak" 15-öt. Az itteni fix IP kb 8-10 éve (Invitel), az otthoni szintén fix (UPC) kb 1 éve. Amíg otthon nem fix Invitelem volt (ADSL), addig kb minden IP-váltásnál máshová rakott az országban.

A lényeg: ne adj arra, hogy egy magát akármilyen szupernek mondó helymeghatározó mit mond, mert az esetek 99%-ában a valóságtól erősen elrugaszkodott adatot és félrevezetést fogsz kapni.

Ps: nyisd meg csak simán a Google maps-ot. Írd be a keresőbe, hogy Sándorfalva. Voilá, ugyanazt mutatja, mint a linked (más nagyítással).

2014. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen hasznos volt a válaszod!
2014. okt. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!