Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a papírozás (drog)?

Mi az a papírozás (drog)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
LSD
2010. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha haluzni akarsz előbb vegyél valami lightosabb gombát! attól maradsz ebben a dimenzióban és ide jönnek hozzád a furcsaságok nem pedig te mész hozzájuk! szal járkálhatsz az utcán nyugodtan max szembe jön veled egy pitbull lábu tigriscsíkos jávordisznó... de attól még képben vagy! aztán ha ez annyira bejön akkor papirozz! de csak úgy ahogy az elöttemszólok javasolták! vigyázóval meg egyebekkel mert ha papír van akkor nem itt vagy és hajlamos lehetsz leugrani cigiért a 10.ről az ablakon át!
2010. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
haha :D szerintem ne told,én azért már trippeltem,csak szerencsére ugy éltem meg,hogy elég volt és ha még tolnám már rombolna..ez nekem másfél év alatt volt,és nyáron lessz egy éve,hogy nem toltam...szóval szerinteem ikább ne tudd meg.láttam olyan,akinek első trip megbontotta az életét..olyat is ismerek a eddig tolta kb. 20szor,2 év alatt...szóval kemény..daath2 ott okosodhatsz,ha akarsz
2011. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!