Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mér nem indul el a Battlefield...

Mér nem indul el a Battlefield 3? Meg van eredetibe már lassan 2 éve a játék hozzá tenném prémiumos, régebben játszottam leginkább sokat vele most újra elő szerettem volna venni.

Figyelt kérdés
Le is ellenőriztettem a játékot mindent rendben talált . Amikor indítom a játékot csak annyit ír hogy adat felhők szinkronizálása és nem nyitja meg a battlelogot mér van ez?

2014. okt. 28. 11:01
 1/2 krisz3000 válasza:
próbálda meg újratelepíteni,vagy nézd meg az EA helpben hátha van róla valami infó én is keresek rá vmit... nekem ilyen hiba még nem volt,nekem úgy van meg,hogy ingyenes volt Originen és letöltöttem azóta egyszer volt hibás...
2014. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi utána nézek ;) meg ha nincs semmi megoldás akkor újrateszem
2014. okt. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!