Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanítod magadat a toleranciára...

Tanítod magadat a toleranciára, türelemre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A magyar nép elég toleráns és türelmes.
2010. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hahaha:D Az első válaszon jót nevettem, a magyar nép toleráns. A magyar nép minden, csak nem toleráns. Utáljuk a németeket, mert ronda a nyelvük, az oroszokat, mert zsarnokoskodtak felettünk, a zsidókat, mert tolvajok, a cigányokat, mert bűnözők, a skandinávokat, mert csúnyák, a latinokat, mert lusták, a négereket, mert buták. A melegfelvonulást megdobáljuk tojással. Hadd ne soroljam tovább...

Egyébként igyekszem magam a toleranciára tanítani, és úgy érzem, jó irányba haladok.

2010. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem rá, mert én már eleve végtelenül türelmes és toleráns vagyok. Másokat viszont kemény és kitartó munkával igyekszem ránevelni, hogy megemlegesséééék
2010. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

"Az első válaszon jót nevettem, a magyar nép toleráns. A magyar nép minden, csak nem toleráns. Utáljuk a németeket, mert ronda a nyelvük, az oroszokat, mert zsarnokoskodtak felettünk, a zsidókat, mert tolvajok, a cigányokat, mert bűnözők, a skandinávokat, mert csúnyák, a latinokat, mert lusták, a négereket, mert buták. A melegfelvonulást megdobáljuk tojással. Hadd ne soroljam tovább..."


Jó hülye vagy már megbocsáss. Attól függetlenül hogy utáljuk őket, eltűrjük. Nézz meg bármelyik országot ahova a kedves cigányaink kiutaztak, melyikben tűrték el őket úgy mint itthon? EGyikben sem.

A zsidókról meg annyit, hogy a történelem során egyik országban sem tudtak olyan jól beilleszkedni, mint nálunk, máshol általában kiközösítették őket, stb.

Ezen kívül vendégszerető a magyar nép mindenkivel szemben, nem (legalábbis nem sűrűn) hallottam még olyanról, hogy valaki külföldit megvertek volna, hogy húzzon haza. Hidd el ez pl. Nagy Britanniában sokkal gyakoribb.

A melegfelvonulásról meg annyit hogy annál undorítóbb rendezvény nincs még egy. Fel kéne jelenteni az összeset. Nézd meg, Izraelben csoportosan verték a felvonulni próbáló melegeket, úgyhogy ne beszéld már be nekem, hogy a magyar nép nem toleráns.


A másik meg hogy egy ilyen mocsok szemétláda, élősködő, pofátlan politikai elit társaságot se nagyon tűrnének el sehol máshol. A magyar emberbe ha belerúgnak, magában keresi a hibát, hogy ugyan már mi okot adott ő arra, hogy belerúgjanak.

Nagyon is toleráns és túlságosan is türelmes ez a nép. Hiába nyomorog már a társadalom 1/3-a (meg azok aránya szerinted mekkora, akik egy hideg tél alkalmán aközött dönthetnek, hogy koplalnak-e vagy fűtenek...), hiába vesznek el előlünk napról napra mindent, adják és csalják el a nemzet természeti kincseit, hiába provokálnak minket a környező országok is nyelvtörvényekkel és Benes dekrétumokkal meg hasonlókkal, ahhoz hogy valami változás legyen politikai téren, még nagyon messze el kell menniük a megszorításokkal, "nekünk tényleg Mohács kell", az a véleményem.

2010. jan. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! :)


Bevallom, addig, míg erre a kérdésre, és a kérdésre adott válaszokra rá nem találtam, nem tanítottam magam sem türelemre, sem toleranciára. Nem vagyok elviselhetetlenül türelmetlen, és toleranciával is rendelkezem egészséges mértékben, de csak nyerhetek azzal ha tovább fejlesztem az élet e két javító elemét. Megtehetem, ezért mostantól tovább fejlesztem a toleranciámat és a türelmemet. Kérdező! Hálás vagyok neked hogy feltetted ezt a kérdést, és újabb ötletet adtál nekem a fejlődésre, a tanulásra. :-)

2010. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább arra nevelem magam, hogy ne legyek annyira toleráns és türelmes, mert az emberek egy része nem érdemli meg.
2014. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!