Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy sokan fénykép után rajzolnak portrét megrendelésre? Akármilyen jól rajzol, úgyis becsúszik pár hiba, és élettelen lesz a kép.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit is szeretnél valójában megtudni? Mi érelme egyáltalán az ilyen rajzoknak vagy miért fényképről rajzolnak és nem élőben magáról az emberről?
2010. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*értelme
2010. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, miért nem élőben rajzolnak? Én biztos nem vennék olyan képet, amit egy fényképről "másoltak" le.
2010. jan. 26. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én élőben is rajzolok portrét, meg fényképről is. De tudod, vannak, akik úgy kérik, hogy meglepetésnek szánják, vagy épp az illető, akit le akarnak rajzoltatni, nem tud eljönni hozzám, ilyenkor muszáj fényképről rajzolni. Ez már az ő dolguk, hogy mit kérnek, én csak megrajzolom és odaadom.
2010. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. az az értelme, ha meglepetés lesz, és magáról az ajándékozottról rajzolnak (pl. esküvőre a párról), vagy valamiért nem tud elmenni (pl. már nem él, vagy beteg, vagy nagyon messze lakik), de van róla fénykép.
2010. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy dolog eszembe jut, ha valaki gyerekről készíttet képet így, mert tetszenek neki az ilyen kézi rajzok, pl. ki akarja rakni otthon a falra, egy gyerek nem biztos, hogy egy helyben meg tud maradni, amíg lerajzolják, ők folyton mocorognak, egy fotó erejéig megmaradnak, tovább nem nagyon. :-)
2010. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írta valaki hogy ő szokott rajzolni és vannak megrendelői. Én érdeklődnék hogy milyen árban mozog egy ilyen? Én már régóta gondolkozom ilyenen, csak még nem vettem rá magam.
2010. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!