Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki füves cigit szív...

Ha valaki füves cigit szív majdnem minden nap, és talált munkát, igy alkalmassági vizsgálatra el kell menni, és a vérvétel ki tudja ezt mutatni?

Figyelt kérdés
de az illető nincs nagyon rászokva,nemis majdnem minden nap szív,1 szállal szív kb ha sziv.
2010. jan. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Az alkalmasságin szerintem nem vesznek vért. Megvizsgál az orvos és látni fogja. Sürgőssen abba kell hagyni. Nem lehet rendesen dolgozni és drogozni is.

És ha naponta szívsz, az már függőség. Ha szerinted nem, mutatsd meg, hogy gond nélkül abba tudod hagyni.

2010. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én szivok....de amugy az illetőtől már vettek vért,de az eredményre még várni kell.ÉS ő már abbahagyta.
2010. jan. 26. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

jesszus:DDD

először is ha vért is vennének semmit nem mutatna ki.

a drogozást csak akkor veszik észre, ha direkt olyan vizsgálatról van szó.

2010. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

különben első válaszoló te miről beszélsz?:D

megvizsgál az orvos és látni fogja? - honnan látná?

sürgőssen?

szerintem ne bírálj másokat, amíg nem megy a helyesírás.

imádom ezt az országot.:D

2010. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13.18-asnak.

Igen egy gyakorlott szem látja a drogoson, hogy az. A viselkedésén, a hangulatán. Sajnos láttam már ilyet, nem keveset.

És nem elítéltem, hanem jó tanácsot adtam. Azért sürgősen, mert minél tovább csinálja, annál nehezebben megy abbahagyni.

A helyesírásra oda szoktam figyelni, valószínűleg siettem, és nem figyeltem.

2010. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!