Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bolhainvázió...

Mit tegyek a bolhainvázió ellen? Ellepték a lakásom. Nincs háziállat.

Figyelt kérdés
Láttam, sok hasonló kérdéskör van, ezért elnézést, de már mindent kipróbáltam... Vagyonokat költöttem fújós, bio, és por alakú bolhairtó szerre. Nincs állatom, így fogalmam sincs hogy kerültek ide. Biztos , hogy bolha, megismerem.(nem poloska, és nem más élősködő) Igaz, örököltem antik dolgokat, de azzal nem jöhet bolha, csak ágyipoloska, de ez tuti hogy bolha. Sajnos szakembert nem tudok megfizetni. Észrevettem, hogy ciklusoknént történik invázió, olyan 6-8 hetente. Mit tehetek? Sajnos egyedül élek, és nincs 20-30 ezer forintom rovairtó szakemberre. Segítséget szeretnék kérni...

#bolha #bolhairtás #bolha invázió a lakásban
2014. okt. 31. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alapos nagytakarítás rád férne. Mindent portalaníts, még a padló repedéseit is, mert valahol kedvező helyük van a szaporodásra.
2014. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindent takarítok, hetente 2x. Porszívó, kényszeres súrolás, pucolás. Alaposan takarítottam eddig is mindent, nem vagyok trehány. Réseket, stb.. amióta megjelentek a bolhák, fokozottam figyelem. :( Nem tudom, mit tehetnék többet.
2014. okt. 31. 19:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Kétségbe vagyok esve... a lépcsőházban van több család, állatokkal, kutyus, cica... nem tudom, átmászhatnak-e a rovarok?
2014. okt. 31. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon riasztóan hangzik. Akkor nem tudom, marad a drága szakember.
2014. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Insecticide 2000 terméket javasolnám. Segíteni fog.
2014. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!