Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség leőntőttem a laptopom...

Segítség leőntőttem a laptopom, mi a teendő?!

Figyelt kérdés

A helyesìràsi hibàkért elõrre is elnèzèst kèrek telefonrol vagyok


2 napja leõntõttem a laptopom , es azota se kapcsol be semmi jel. Inni akartam de flakon volt nalam és nem volt rajta a kupak. De en ezt nem vettem eszre es veletlen magam fele rantottam es magamat is, es a laptopot is leontottem. A billentyuzetre ment kb 1dcl ram ment inkabb tobb mikor ra ment a ( cola) kikapcsolt magatol hirtelen felugrottam es ahol tudtam letoroltem , kihuztam mindenbol es az aksit is kivettem. Utana hajszaritoval szaritgadtam egy jo ideig de akkor se semmi vartam egy jo ideig es mindig szaritgadtam de meg mostse kapcsol be. Kb milyen nagy lehet a baj? Mennyi ido meg szervìzben megcsinaljak? Es kb mennyiert? Van ra jotalas 3 ev kb 1 telt el belolle. Meglehet egyatalan javitani? A valaszokat elore is koszi es megegyszer elnezest a h . Hibakert sajnos telorol vagyok


A laptop markaja: Dell


Kolaval ontottem le


2014. nov. 2. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!