Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg magamat az új osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az iskolámat, ezért átiratkoztam egy másikba, viszont félek, hogy így évközben nem tudok majd beilleszkedni. Hogy érjem el, hogy az új osztálytársaim maguk közé fogadjanak?

És egyáltalán hogy mondjam el a régi osztálytársaimnak, hogy emegyek. Az osztályom nagy részét nem kedvelem, de vannak, akiket szeretek, de nem akarom, hogy azt higgyék, hogy őket sem kedvelem, és nem szeretném, ha emiatt megharagudnának rám...



2014. nov. 3. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából elég nehéz helyzet, mert elsős vagyok, és még csak két hónapja vagyok ebben az iskolában, de nem érzem túl jól magam. Mondtam anyukámnak, hogy menjünk be abba az iskolába, amit kinéztem, és kérdezzünk rá, hogy hogyan lehetne megoldani. Bementünk, és rögtön mondták, hogy akkor adnak befogadó nyilatkozatot, meg mindent, és kettőt pislogtam, már fel is vettek. Most hogy mondjam el a barátaimnak, hogy egyik napról a másikra elhúzok az iskolából, mikor előttük nem mutattam, hogy nem érezném jól magam. Ma már kisírtam a szemeimet emiatt, nem akarom megbántani őket....
2014. nov. 3. 19:38
 2/3 anonim válasza:
6 év múlva válaszolok a kérdésedre
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
xdd
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!