Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek a Premium tips...

Ismeritek a Premium tips sporfogadó klubot?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy megbízható oldal-e?egy Makedón klub.Valakinek esetleg van tapasztalata?

Facebookon mindig kirakják mennyit nyertek.

De van egy ilyen csomo oldal.pl:Ultra tips,Moscow tips,....



#sportfogadás #Premium tips
2014. nov. 5. 18:08
 1/6 hookuszpook ***** válasza:

Tippeléssel, akár te találod ki, akár máshonnét szerzed be azokat (ők sem tudják, melyik meccsen lesz bunda vagy sérülés), hosszútávon nem leszel nyereséges.

Ehhez megfelelő fogadási módszerre van szükség. Olyanra, amelyik azt nyújtja, hogy bármilyen eredmény esetén nyerjél.

2014. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezek minden héten kirakják a nyereményeiket.és minden héten nyernek.Tippeket 30 000 ft ért adnak.de az jo mert joval többet nyernek.Volt olyan hogy 900-as szorzó.amugy nem gondoltam hosszútávon,csak mondom megpróbálom.
2014. nov. 6. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Most fogadni akarsz,vagy játszani? Esetleg arbitrázst akkor menj a hókuszpókhoz .4. variáció ,hogy semmit nem játszol Több nincs !!!
2014. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Játszani szeretnék és pénzt nyerni
2014. nov. 7. 00:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be ennek a hókuszpók fazonnak, ez csak egy szélhámos, aki ezzel az "én tudoma tutit, hogy lehetsz 100%-osan nyereésges" dumával reklámozza az oldalát, semmi több.
2014. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hookuszpook ***** válasza:

Igaza van #5-nek, ne dőlj be a szövegnek.


Hasonló jóindulatú megjegyzésre valakinek (vagy neki, de ezt nem tudhatom biztosan, mert nem vállalja névvel az írásait) válaszoltam itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Egyébként pedig valóban ne nekem higgy, olvass utána bárhol és dönts magad.

2014. dec. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!