Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik oldalon tudnék barátoka...

Melyik oldalon tudnék barátokat szerezni? De akivel tényleg tudnék beszélgetni. Szóval nem "nemtörődöm" emberekre gondolok, hanem olyanokra, akik tényleg rendesek.

Figyelt kérdés

A szüleim már rendesen utálnak. Kiskoromban rengeteget foglalkoztam vele és megszoktam, hogy én vagyok a "középpontban". De mostmár nem veszik észre, hogy azért vannak ezek a düh kitöréseim, mert semmit sem tudok velük megbeszélni. Nem vagyok hisztis típus, de azért jó lenne elmondani dolgokat anyunak.

A barátaim már nem is igazán barátok. A "legjobb" barátnőmmel próbáltam beszélni, de flegma, nagyon sokszor letilt, vagy elküld. Pedig én csak el akarom mondani valakinek a bánatom, örömöm (és kinek másnak, mint a legjobb barátnak?). Nagy stresszben élek, hisz senkinek sem mondhatok el semmit. Bocsánat, hogy ennyit papoltam, de nem tudtam egy egyszerű mondattal elintézni. Egyszóval: olyan oldalakat szeretnék, ahol tényleg normális emberek vannak. (De ha lehet ne azt mondjátok, hogy pl. chat, hanem, hogy melyik chat?)

Csak normális válaszokat szeretnék :)

Glah.


2008. aug. 13. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy nehéz segiteni, mert nem tudjuk milyen vagy. Ha van valami hobbid, stilusod stb...akkor ezekhez kapcsolódó fórumokat keress, és vedd fel a szimpatikus embereket msn-re.
2008. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

www.kerdesem.hu


hasonló, kérdezős, beszélgetős oldal mint ez, csak nem anoním. Nagy találkozók is szoktak lenni és privát partik is. Vannak egész fitalok is (amilyennek téged gondollak) és szívesen fogadják az újakat, bármilyen korú.

2008. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha egy barátra lenne szükséged, akkor írj prívátba:) Esetleg msn címet, ahol tudunk beszélgetni:) Szeretem az embereket, megszeretem őket hallgatni, szóval keress bátran!
2008. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló helyzetben vagyok! ha akarsz, írj priviben, vagy írj msn címet, és beszélgethetünk. :)
2008. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom a noiportal.hu t!nézd meg...hány éves vagy én is szívesen barátkozom :-)
2008. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a figyelmedbe ajánlom az internetes szerepjátékokat. Elég jó kis társaság szokott összegyülni, és rendszeresen szerveznek talikat is.
2008. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én tudok ajánlani egy nagyon jó fórumot. Lehet ismerkedni, barátkozni, levelezni. Sok érdekes téma van és bátran nyithatsz témát, vagy szólhatsz hozzá. A moderátorok meg felügyelik az oldalt, így nem kell még véletlenül sem tartani rossz emberektől. Nézz körül és ha tetszik, akkor nyugodtan regisztrálj rá.;-)

www.users.cwi.hu/forumvilag

2008. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írták már, hogy írj priviben, nekem is írhatsz nyugodtan, biztos nem tiltalak le:)
2009. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is jó lenne egy barát vagy akár egy beszélgetőtárs...
2011. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!