Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reménytelen a tanár-diák...

Reménytelen a tanár-diák szerelem?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem a tesi tanáromba,ő 30 éves.látom hogy mindig néz ès tetszek neki. Mindig probál velem szóba kerülni,hülyéskedni.:)

2014. nov. 6. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
és te hány éves vagy?
2014. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13. :)
2014. nov. 6. 16:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 6-7 honapja tart.
2014. nov. 6. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
ha ez igaz, akkor a tanár szerintem nem merné megkockáztatni hogy... érted... mert pedofiliával menne a börtönbe és munkája is ell vesszne...
2014. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen.. mondjuk kibirnánk egy évet titokban :)
2014. nov. 6. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
csak beképzeled, drága.
2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak pár szót tudsz az egészről,de már egyből rávágod,drága.
2014. nov. 6. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez legtöbbször csak egyoldalú, a diák pedig minden egyes kis rezdülését figyeli a kiszemelt tanárnak, emiatt sokkal is belelát akár a dologba. Tapasztalatból tudom, én is hasonlóképp vagyok, csak idősebb vagyok nálad és már régóta tart az érzés, de ez most lényegtelen.

Persze léteznek kivételek, amikor valóban egymásba szeret a tanár és a diák, olyankor van, hogy a suli befejeztével összejönnek (és akár együtt alapítanak családot...ilyenről is hallottam már). Viszont itt gimiről van szó, általánosban azért végképp sokkal több a korkülönbség is, szóval amiatt sem működik mindez! És ez az esetek nagyon-nagyon csekély százaléka. Emellett persze az is előfordul, hogy olyan erkölcstelen a tanár, hogy kihasználja a kiscsaj vonzalmát és naivitását, aztán jól megd*ja és csá, de azért normális helyeken ilyen sem fordul elő nyilván.


Úgyhogy szerintem inkább felejtsd el, ebből nem lesz semmi.... :( Próbálj meg továbblépni.

2014. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*sokkal többet is belelát
2014. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!