Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudom csinnálni?

Megtudom csinnálni?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy autót, de ezt a kocsit a fiam nevére szeretném iratni aki 19 éves.


irathatom az ô nevére? ha igen milyen feltételekel?



2014. nov. 7. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gond nélkül. nincs semmi extra feltét, csak nem értem, miért akarod az ő nevére íratni. kedvezőbb árak miatt, vagy esetleg neki szánod?
2014. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neki lesz csak még nem tudrola :D
2014. nov. 8. 01:05
 3/5 A kérdező kommentje:
tegyük fel hogy egyszer a fiamnak lesz egy banknál tartozása, ha a kocsit az én nevemre iratom (nekem nincs tartozásom) akor elvehetik tôle/tôlem?
2014. nov. 8. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:

vásárláskor őt is vidd magaddal, mivel szükség lesz majd az irataira, aláírására. az üzembentartóit (kötelező biztosítás) pedig majd eldöntitek, hogy ki nevén legyen. tartozás esetén általában a bank ráteheti a kezét a tartozó tulajdonában lévő ingó és ingatlan vagyontárgyaira.


U.I.: Szerintem írass mindent a saját nevedre, így olcsóbb lesz a KGFB. A fiú közlekedhet vele akkor is.

2014. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm ! :)
2014. nov. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!