Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4.2-es átlaggal felvennének...

4.2-es átlaggal felvennének az Eötvösbe? (Budapesten)

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
úlyfaluban százszázalék
2014. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
e5tvösös vagyok, én nekem 7-8ban 1-2 négysesem volt, 88 központi elvileg nehéz évben, szóbelit nem tudom, iylen kérdéseknek szerintem nincs sok értelme, de ha nincs hármasod és jól írod meg a központit látok rá egész jó esélyt hogy behívnak szóbelizni, és ha ott is jó vagy akkor már szerintem nem kell aggódni ha az ideiglesen lista eleje felé vagy még ha a "nemfelvettek" között is
2014. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem hiszem, hogy felvesznek, mert fizikából, kémiából, és matekból hármas vagyok. :D A többiből 4-5.
2014. nov. 8. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérne, igen, igazából a központi számít, a 7.-es évvégi és a nyolcadikos félévi irodalom-nyelvtan (átlag), nyelv (angol vagy német), történelem, matek és a jegyeid alapján egy számodra legjobb természettudományos tárgy, ahol fizika-kémia helyett lehet biosz vagy földrajz, amiből jobb a jegyed...

Szerintem van esélyed, úgyis a központi számít a legjobban, mint mondtam/mondták :)

2014. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!