Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani a love stage-ho...

Aajjc kérdése:

Tudtok mondani a love stage-hoz hasonló animéket?

Figyelt kérdés
A love stage,sekai ichi hatsukoi, és a junjou romantica-hoz hasonló shounen ai vagy yaoi animét keresek. De tényleg helyes cuki pasik legyenek benne mint azokban az animék-ben amiket az előbb írtam (ne olyan ronda pasik mint a maiden rese-ban). Ne legyen nagyon régi kiadású és legalább 10 részes legyen.

2014. nov. 8. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy találsz más ehhez hasonló animét. Amit 3at felsoroltál az a 3 "legjobb" képminőségben és karakter ábrázolásban. (bár ez nyilván relatív)

Mellesleg - nem kioktatásnak szánom, de talán megválogathatnád, hogy teszel fel egy kérdést - a Maiden Rose-ban nem "ronda" pasik vannak, egyszerűen a korhoz próbálták megfelelően ábrázolni, plusz néha nem árt ha a történetre is időt fordítasz nem csak arra ki mennyire cuki.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak néhány szép minőségű shounen-ai:


DRAMAtical Murder

No. 6

Meganebu! -mondjuk ezt nem láttam de a karakterek aranyosak-

Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru

07Ghost


Még lehet találni az animeaddicts keresőjével. És én igenis ajánlanám a régebbieket, mert függetlenül hogy nem HD minőség nagyon jókat lehet találni. De ha tényleg csak a látványra mész nem ajánlom neked őket... Bár előresz szólok ebből a műfajból (főleg yaoi) nincs annyira sok, hogy ennyire lehessen válogatni. (sajnos)

2014. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem amit a maiden rese-ról írtam csak olyanokat én is könnyen találok amiben ilyen pasik vannak és valami olyat kerestem aminek nem csak a sztorija jó de a pasik is helyesek. Nekem a maiden rese is tetszett mert ha csak a látvány érdekelt volna az elején kikapcsolom.

Köszi az animéket.

2014. nov. 11. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendben! Ne haragudj akkor kicsit túlreagáltam, csak sajnos többször látni hasonló kérdést, ami kicsit bosszantó, hogy némely fiatalabb nem tudja megfelelően értékelni a mű régebbi alkotásait. De még egyszer bocsánat, hogy elhamarkodottan ítéltem! :)
2014. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még néhány, hogy válogass:


Antique Bakery

Honoo no Mirage

Kyou Kara Maou!

Loveless

Marginal Prince

Monochrome Factor

Princess Princess - bár itt fiúk lány ruhában vannak elég sokat, de attól még én szerettem :)

Tactics (a monochrome factoron kívül a másik nagy kedvencem)

Yami No Matsuei


És akkor így minden általam ismertet leírtam, amihez van felirat.

2014. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még a Gakuen Heaven-t kifelejtettem.
2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem zavart amit írtál jogosan írtad, engem is bosszant mikor valakit a sztori egy kicsit sem érdekel.
2014. nov. 19. 20:39
 7/8 anonim válasza:
lehet keson írok de a Hybrid child -et nezd meg :D
2015. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Killer2009 válasza:

Heaven official's blessing

Ez az én kedvencem!!

2022. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!