Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg az OLXen...

Mennyire éri meg az OLXen hirdetni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó parfümöm, néhány karóra, pár ruha, zsírégetők, l karnitin, fehérjék és tömegnövelők jóval a bolti ár alatt, csak nem tudom mennyire veszik meg ilyen helyről az emberek. Sokat kell várni? Vagy gyorsan el lehet adni? Pl. 4800 ftos kreatint 3000 ert adom meg ilyenek

2014. nov. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olx-en és a jófogáson egyszerre szoktam hirdetni feleslegessé vált dolgaimat. Volt úgy hogy még aznap elkelt, de volt úgy is hogy csak 2-3 nap múlva. Fényképpel hirdesd mindenképpen.
2014. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod!
2014. nov. 9. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
én még nem adtam ott el semmit sem a 2 év alatt. de viszont már vásároltam ott, most éppen egy csalóval állok szembe, akinek elutaltam telóra a pénzt, a teló meg sehol. Kis Zsanett hirdető. Mástól is csalt ki pénzt esetleg és nem küldte az árut?
2014. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is a választ! Én nem rendeltem tőle semmit, de így már biztos,hogy nem is fogok! A pénzt visszakaptad?
2014. nov. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!