Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok, most kezdtem el a középsulit. Mwgismertem wgy évfolyamtársamat még a gólyatáborban. Azóta eltelt három hónap, mindig sokat hülyéskedtünk, együtt lógtunk, de sose mondtuk ki egymásnak, hogy mit gondolunk egymásról.. De tudom, hogy tetszek neki, és ő is tudja hogy ő is tetszik nekem. Mégsem beszéltünk még erről.

Most azonban az utóbbi két hétben nagyon elkezdett kerülni mert egy másik fiúval elkezdtem beszélni, találkozgatni. Pénteken ott találkoztunk a sulinál a másik fiúval. De rövid időn belül elmentünk onnan. Az évfolyamtársam pedig állítólag ezen teljesen kibukott. Az osztálytársa mondta nekem, hogy szeret engem, de nem akar velem járni, mert ha szakítanánk elveszítene, ezért inkább a barátságunkat válassza.

Szerintetek beszéljek vele a dologról? Mert én szeretnék vele együtt lenni, de ő attól is kicsit tart, hogy visszautasítanám.. Megéri velr beszélni vagy hagyjam? Ha beszélek vele, mit mondjak neki, hogy kérdezzek rá, hogy igaz-e a dolog? (Holnap találkozunk a suliban.)

Előre is köszi a válaszokat.


2014. nov. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy beszélgetést mindenféleképp megér, max attól fél, hogy elutasítod és ezért tönkremegy a barátságotok.
2014. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz. Csak én vagyok a lány, nem nekem kéne irányítani ezt az egészet. Csak ő meg olyan kis félénk, aranyos. Én sem vagyok amúgy ilyen nagydumás, pont ez a baj, hogy mindkettőnk szerény inkább. És még neki sem volt barátnője, nekem se barátom szóval még viccesebb a helyzet... :)
2014. nov. 9. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Diakkori szerelem :) Ha egesz eleted ugy fogod leelni, hogy sosem mered megtenni a lepest, mert hat nem tudod mi var a kanyar utan, sosem fogsz elerni semmit. Mahatma Gandhi, indiai jogasz, politikus, filozofus azt mondta, hogy "Sosem tudhatod milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel eredményük sem lesz." ...es mennyire igaza volt. Gondolj arra, hogy ha nem veszed kezre a dolgot, csak elpazarolod az idod, s nem ertel el semmit. Menj, tudd meg milyen erzes vele lenni, ha o nem mer lepni, hat lepj te, de sose napold a dolgot. Fiatal vagy, elotted a nagy elet, ki kell hasznalni minden percet...hidd el minel kesobb kezded el a fiuzas taktikait elsajatitani, annal rosszabb lesz, s csak fogod szidni magad, hogy annak idejen miert nem mertem megtenni, hiszen annyira jo erzes. Holnap kerdezz ra, de olyankor mikor csak ketten vagytok. Mondd, hogy szeretnel vele talalkozni suli utan. Menjetek el egyet uditozni, s kozben tudtok beszelgetni es stb :P Ne hagyd, hogy csak uresen teljenek napjaid, s azon toprengj, hogy ha vajon megtennem mi lenne. Meg kell probald, ahozz, hogy megtudd, hogy mi var rad... ha nem jon ossze, se baj...nem o az egyetlen fiu a vilagon. (szerencsere :D) El kell esni is ahozz hogy fel tudj allni...s minel tobbszor esel el, annal erosebb leszel...hadd hogy megtanitson az elet mindenre. Szembe kell nezni egyarant a joval is a rosszal is. Mindent meg lehet szokni, de a jot mindig konnyebben... Es az ilyen diakkori szerelemnek vannak a legszebb csodai. Az amikor telen megfagyva varod a buszt, es o jon, megmelegit, a tobbiek pedig irigykedve nezik. Amikor van aki segitsen a haziban, odaadja pikszet, stb. s te csak olvadsz el, hogy az ove nalad van. Most menj fekudj le, mert holnap nagy nap var rad :P
2014. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van, megpróbálom :)
2014. nov. 9. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!