Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feloldottam valakinek a...

Ha feloldottam valakinek a tiltását, miért nem tudok neki üzenetet küldeni Facebookon?

Figyelt kérdés
Mikor ezt megtettem, a rendszer azt írta, hogy 48 óráig még nem tudok vele kapcsolatba lépni, ám ez már napokkal ezelőtt volt, és üzenetet küldeni csak gépről enged, telefonról, Messengerről azóta sem. Miért van ez?

2014. nov. 13. 03:02
 1/7 anonim válasza:
lehet Ő is letiltott
2014. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tiltott le. Minden rendesen működik, egyedül a Messenger van "csak olvasható módban". Még úgy sem enged onnan írni, hogy ismerősök vagyunk már a rendszerben, és egyszerűen csak Facebook-felhasználó névvel adja ki.
2014. nov. 14. 01:41
 3/7 anonim válasza:
miért oldassz fel olyas valakit akit letiltottál? biztos jó okod lehetett
2014. nov. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, csak egy hét kellett neki. Okom volt rá. Összevesztem valakivel, és inkább én letiltottam gyorsan, majd úgy hagytam egy ideig, amíg elfelejti vagy lenyugszik. Mert ha megvárom, hogy ő letiltson, sose fog feloldani.
2014. nov. 21. 07:01
 5/7 anonim válasza:
van benne valami igazság. de ha most is még facebook-felhasználót ír ki akkor szerintem letiltott téged az illető.
2014. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az alkalmazás hibája lehet. Nem tiltott le, de valamiért a Messenger hetekig csak facebook-felhasználóként írta ki a nevét, mikor már engedte az üzenetírást is végre.
2014. dec. 23. 00:28
 7/7 anonim válasza:
Töröld le a messengert és telepitsd ujra
2019. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!