Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rendőr szeretnék...

Mit tegyek ha rendőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok igy nekem úgy érzem nehezebb elérnem azt az álmomat , hogy rendőr legyek. Milyen sportot ajánlotok ehhez az egészhez? Most vagyok 9.-es és mire odajutok , hogy felvételezzik egy rendőrtiszti iskolába addigra szeretnék jó fizikumban lenni, hogy minden simán menjen a fizika felméréseken stb. Valaki valamilyen ötlet?

2014. nov. 16. 18:14
 1/4 anonim válasza:

Dunaújvárosban a Dunaferr szakközépiskolában van kimondott rendvédelmi tagozat, ott 9-től kezdve 4 éven át napi egy tesi óra mindig van, az mellett pedig önvédelmi oktatás is folyik.

szóval ezek az alapok nélkül elég nehéz megfelelő fizikumban lenned.

ezért vannak ilyen gimik, hogy előre felkészítsenek a fősulira.

2014. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem csak érettségi után szeretném majd azt tanulni , mint például az adyligeti rendészeti szakközépben ...
2014. nov. 16. 18:36
 3/4 anonim válasza:

igen gondoltam, csak azért írtam le hogy lásd aki ilyen suliba akar járni, már az alapoknál el kell kezdje a fizikai felkészítést.

szóval neked is valahogy így kéne tenned, hogy legalább napi szinten fuss, mert ők is minden reggel több km futnak, és kezdj el valami önvédelmi sportot is, ha na rá lehetőséged.

viszont szerintem jobban jársz, ha a sport kategóriában kérdezel, ott többen vannak akik a kérdésedre hasznosan tudnak válaszolni :)

2014. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor ott is megkérdezem^^
2014. nov. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!