Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube szerzői jogok megsérté...

...kira... kérdése:

Youtube szerzői jogok megsértése? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Olyan film trailereket szeretnék felhasználni a videóimhoz, amiket akár youtuberol is letölthetek.

Ilyenek használata jogsértő-e?

Illetve azt hallotam, hogy nem jogsértő ha egy védett zenének csak maximum 30 mésodpercét használom.

Ez igaz?



2014. nov. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok, csak zenét játszó kisebb rádió operál a zenei idézettel. Egy darabig működni is tudnak így.

Tolvajtól lopni nem bűn, mondja egy régi mondás. Ez jogi szempontból persze nem igaz. Még saját holmimat sem lophatom vissza. Szóval az, hogy valaki már jogsértő módon felhasznált valamit, nem mentesít téged a felelősség alól.

2014. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondolta de azért köszi.

Hogy minden tiszta legyen...

Azt hallottam, hogy a kiadó által feltöltött trailerek (előzetesek) felhasználhatóak.

A másik, hogy ugyan csak kiadó által feltöltött zenei részletet szeretnék felhasználni.

2014. nov. 16. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
De, erre gondoltál.
2014. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te arról beszélsz, hogy valaki által már lopott anyagot nem lehet felhasználni.

De ez eddig is világos volt.

2014. nov. 16. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk.
2014. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

....hát jó!

De sajnos a kérdésemre nem kaptam választ... :D

2014. nov. 17. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!