Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszolna erre a kérdésre...

Válaszolna erre a kérdésre CSAK az a pár lepontozó emberke? Ez valami fétis nálatok?

Figyelt kérdés

mire jó? aki nem szokott direkt lepontozni ne válaszoljon!


több felhasználóról nyomod?


2014. nov. 16. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Pl azt sem értem minek ide a a pontozás? Semmi értelme! Az oldal szerkesztői mi fantáziát látnak abban,hogy pontozni lehet?


És valóban sok az olyan,aki sportot űz abból,hogy lepontoz.

2014. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

engem nem érdekel, hogy lepontoznak, csak egy dolog miatt zavar: elvileg ennek a rendszernek valami olyasmiért kellett létrejönnie, hogy a kérdező lássa, kik megbízhatóak és kik idióták. na, most ha én próbálok valakinek normális választ adni, de mondjuk látja, hogy 20%on vagyok, akkor lehet azt gondolja, hogy csak okoskodó/troll vagyok.


emiatt nem is értem, miért jó ez valakinek, hogy lepontoz másokat. o.O

2014. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Inkább csak egy plusz ikon lenne, ha valaki hasznosat mond, kap egy pontot. Kész.


Meg eleve minek pontoz mindenki? Elég lenne csak a kérdezőnek.

2014. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11-12: Én is így gondolom.


Jobb lenne, ha csak felfelé lehetne pontozni és az alapján lőné be az oldal a felhasználó hasznosságát. Mert így még sokszor azt is lepontozzák egyesek, akik csak egy kvázi igen-nem választ adnak egy totál szubjektív kérdésre.

2014. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pontozás a ranglista miatt kell. Ranglista pedig azért kell, hogy az emberek késztetést érezzenek a jobb helyezés megszerzéséért.
2014. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Erre mondaná egy jó öreg bácsi,akitől ezt a dumát hallottam amikor megsértődött egy emberre: "biztos kommunista"
2014. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Az oldal szerkesztőit nem érdekli semmi, csak a kirakott médiamegjelenések:


[link]


Ő nekik nem érdekük hogy csak felfelé lehessen pontozni, mert az munka lenne. Ez így ahogy van, megállja a helyét, így is használni fogják, így is hoz pénzt.

2014. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én szeretek lepontozni fel ritkán szoktam..:Dsőt soha :D
2014. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2014. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19: Ha ezek a szabályok be lennének tartva, nem lenne érdemes ide járni konkrétan.
2014. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!