Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni?

Ki tudna segíteni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és már egy pár éve valami különös ok folytán kezd bajszom nőni és nem értem hogy miért

2014. nov. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar
2014. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bajszi..Igen ez hormonzavar..ne foglalkozz vele,egyszerűen csak borotváld le(Ha sok van és indiszkrét) oszt csumpa
2014. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha farkad is kezd nőni azt le ne borotváld!
2014. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonzavarod van. Gyantával szedd le, vagy kozmetikusnál szökíttesd ki. Ès persze az orvoshoz is menj el szépen, kérj vérvételre, hormonvizsgálatra beutalót, nehogy olyan bajod legyen, ami késöbb gondot okozhat pl, gyerekvállaláskor.


Ja, és még véletlenül se borotváld le, mert erösebb lesz és jobban fog látszani.

2014. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már mondtam nem egyszer anyukámnak hogy mennyünk el de azt mondta hogy nem kell és úgy tekint rá mintha egy kis semmiség lenne
2014. nov. 19. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy leborotváld. Úgy csak megerősödik és mégjobban rács.szel..
2014. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!