Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom megoldani?

Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Apukam sztem megcsalja anyukamat.. Es nagyon meg szeretnem nezni h miket beszelget facebookon es hogy kivel.. De megvaltoztatta a jelszavat es ezert nem tudom megnezni.. Az e-mail cimet tudom de valahogy ki kene deritenem a jelszavat mert nem irta fel sehova sem.. Ugyhogy az lenne a kerdesem h hogyan tudom megszerezni a jelszavat facebookon?

#HXHxuxzdz
2014. nov. 19. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértelek, de szerintem te se szeretnéd, ha apukád a te levelezésedet olvasná. Ha igaztalanul vádoltad meg, akkor csak rosszul fogod magad érezni, amiért kémkedtél utána.
2014. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igazabol nem akarok semmit irni senkinek csak elolvasni h miket beszel,kivel
2014. nov. 19. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

bekapcsolod hogy sütik,jelszavak elmentèse... meg várod hogy apud le üljön bejelentkezik (felül be jönn egy kis ablak hogy elszeretné-e menteni ezt a e-mailt/jelszót) te csinnálsz valamit hogy oda szaladjon te adig oda szaladsz a géphez és rányomsz hogy mentés.


ha apud kijelentkezik te oda mész el lesz mentve a jelszó és az e mail neked csak a bejelent kezésre nyomsz ha megnézted gyorsan törlöd az elõzményeket és törlöd a sütiket és a jelszót ennyi... ezet a sütit a böngészô beállitásban találod...


Good hunting STALKER ;)

2014. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!