Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nudizmussal mit tennétek?...

A nudizmussal mit tennétek? Legalizálnátok? Betiltanátok? Kötelezővé tennétek?

Figyelt kérdés

Természetesen csak nyárról van szó.


Az emberekkel meg kell ismertetni azt a szabadságot, amit csak a nudizmus tud nekik biztosítani.Nincs ahhoz fogható.



2014. nov. 19. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Miattam otthon a kertben azt csinálnak amit akarnak. Csak nekem ne kelljen látnom a tottyadt testüket.
2014. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Kötelezővé tenném a 18-30 közötti nők számára, a többiek számára meg megtiltanám.
2014. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%
én is kötelezővé tenném fiatal nők számára, és bevezetném az óvszer adót, hátha 3 hónap múlva ennek a hatására is több gyerek születik -FIDESZ LOGIKA-
2014. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Kötelező! Csak nem az öregasszonyoknak.
2014. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Bevezetném a ruhaadót.
2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
10%
Hagyni kell,a zöme úgyis mind idős ember,nekik már mindegy mit mutatnak magukból.Európai nyugdíjasok olcsó szórakozása.
2014. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nem unod még?


Ezt a kérdést, százszor feltetted már!

Állandóan előhozakodsz a perverzióiddal (kezded a nudizmussal, aztán folytatod a durvább dolgokkal)és szokás szerint, mindig leoltanak. Abba kéne hagynod.

Vagy nálad az is szexuális élvezetet jelent, ha leoltanak?

2014. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Keress egy jó pszichológust kérdező, szerintem elég nagy szügséged van rá.
2014. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
szükséged
2014. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Semmit, se tiltani, se erőltetni. Sokan próbálták már ki Délegyházán, vagy Horvátországban, csak nem beszélnek róla.

Vannak árnyoldalai is, pl. ha pecsenyére sül a fenék-lemezed ülni se tudsz rendesen.

--------

Ha ennyire lelkesedsz a nudiért, építs naturista gyógyfürdőt egészségcentrummal. Hatékonyabb lenne, mert a vizsgálatokra szánt idő egy része a páciens vetkőzésével telik el. Én csak azért nem állok neki, mert briliáns, de hamvába-holt ötlet :( . Meg pénzem sincs.

2014. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!