Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt lehet...

Kb mennyi idő alatt lehet megtanulni itthon oroszul?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 13:58
 1/2 Tiba.Julcsi válasza:
Én egyedűl tanultam meg anyanyelvi szinten oroszúl, de sejtem hogy azért mert már tudtam ukránúl és sok orosz tv-t néztem, olvastam stb...Szerintem több éved fog rá menni mert a nyelv nem túl könnyű...inkább járj órákra, az sokkal hatékonyabb
2014. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Én egyedűl tanultam meg anyanyelvi szinten oroszúl, de sejtem hogy azért mert már tudtam ukránúl"

hát ez kb. olyan, mint azt írni, hogy "úgy tanultam meg horvátul, hogy tudtam szerbül, és úgy tanultam meg csehül, hogy tudtam szlovákul". :D

kérdező: az, hogy mennyi idő megtanulni egy nyelvet, az nagyon sok mindentől függ. hány éves vagy, mennyi időt és energiát szánsz rá, milyen módszerrel és hol tanulsz stb.

2014. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!