Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy játékfüggőt függőségéről?

Figyelt kérdés
van egy 25 éves srác barátom, a szülei tartják el, sulit nem csinálja, dolgozni nem dolgozik, nagyjából az egész napját a számítógépes játékok teszik ki. a barátai nem keresik már (miért is keresnék?), a barátnője elhagyta, a szüleivel rossz a kapcsolata, és képtelen belátni, hogy ez nincs rendjén. már az is eszembe jutott, hogy törölgetem a játékokban a felhasználóját, de azt is el tudom képzelni, hogy annyira durva a helyzet, hogy velem sem állna többet szóba. bármi jól jön most, tapasztalat, tanács, de akár még egy könyvajánló is, vagy bármi, mert már nincs ötletem, hogyan lehetne rávenni arra, hogy legyen élete, ahelyett, hogy egész nap a számítógépet nyomkodja.

2014. nov. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartsák el a szülei.
2014. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Ellentmondasz önmagadnak.Most vannak barátai ,vagy nincsenek?

Ha nincsenek,akkor te ki vagy?Honnan tudod,hogy mit csinál?

Te lány vagy?

Próbálj egy kicsivel őszintébb lenni,és talán akkor meglesz a megoldás.

2014. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az egyetlen barátja, ez a szövegből kiderülhetett, nyilván nem foglalkoznék vele, ha nem érdekelne, de egyébként mit számít ez? nem kifejezetten oldja meg a problémát, ha kötözködsz.
2014. nov. 20. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

be mész a szobába oda mész a géphez... fogsz egy kést vagy hasonlót a gép hátához mész és a tápot le vagy fel tolod 115-re 220-rol


de a gép NE LEGYEN ÁRAM ALATT!


amit át tudsz váltani az vagy fekete vagy piros...

2014. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem tűnik őszintének a kérdés.Sajnálom,ez van.

1000 ilyen kérdés van GYIK-en.

1000 ugyanilyen válasz:menjen dolgozni,pszichológushoz,bla-bla-bla.

Őszinte legyél!Ki vagy te?Egy mártir,egy szent,egy bal.ek?

Szerintem a huga vagy.

Neked is problémáid lehetnek

2014. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!