Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok/gondoltatok az...

Mit gondoltok/gondoltatok az olyan osztálytársaitokról, aki minden tanár kedvence?

Figyelt kérdés

Szerintem minden osztályban vannak olyanok, akik állandóan jópofiznak és nyalnak mindenkinek.. Engem mondjuk ez kikészít és nem tudom megérteni hogy tud egy ilyen ember tukorbe nézni, mikor sosem magát adja hanem álarcot mutat?! Mert ugye mennek versenyekre, a jegyeik kitunoek, ok vezetik a suliújságot meg stb.. minden tanárnak a kedvencei lesznek ezzel az álszentkedéssel!

Az én anyám mondjuk tanító volt és állandóan azzal jott nekem, hogy én miért nem tudok olyan lenni mint azok..

Kérem szépen milyen lesz egy ilyen ember élete? Egész életében szolga lesz meg álszentkedik? Ti mit gondoltok?


2010. jan. 29. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
ja amúgy mindenki röhög rajtuk és ellopjuk a leckéiket és leírjuk XD
2010. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A stréber és a jó tanuló is 2 teljese külön dolog. Csak ezt már kezdik összekeverni. Én is jó tanuló vagyok, és igenis, nem azt mesélem majd az unokáimnak, hogy mikor miylen versenyre jártam, mert amúgy rohadt lusta vagyok. Nem tanulok egyik óráról a másikra, csak ha dolgozat van, ma matektanárral is olyan szinten összevesztem a hülye 0. óráról, hogy már fent van bennem a pumpa és ő néz engem a hülye bunkó diáknak. A többiek is modnták, hogy amúgy attól függetlenül, hogy mennyit tudok, vagy tanulok meg, tök hülyülős fajta vagyok és hogy ezt ilyen emberekből nem lehet kinézni. Szóval ha valaki jól tanulnul nem kell feltétlen nyalnia a tanároknak. Én mindenféle versenyt meg ilyeneket útálok, suliújságot sem szerkesztek. De azt sem ítélem el, aki csinálja és jófej, mert ha valaki jól tanul, az magának tanul, és neki származik majd belőle előnye. Amikor középsuliba kerültem 2 éve, meglepődtem, hogy itt nem ciki hogy tanulsz. Addig sem foglalkoztam nagyon olyanokkal, akik mondták, hogy húú tanulsz de gááz. De viszont, akik tényleg benyalással jutnak el addig, hogy jobb jegyet kapjanak azokat nem bírom. És amúgy tényleg megfelelési kényszer.. Ezt már én is észrevettem, kiskoromban belém nevelték, hogy amire képes vagy, mindenből a legjobbat. Tényleg, nekem lett tőle jobb és mostmár tényleg elegem van az egészből, hogy aki jó tanuló, az azonnal stréber lesz. Gondolkozni kéne rajta egy kicsit, még mielőtt mindenki máshogy értelmezné.. De már hiába mondom, mert mindenki stréberrel azonosítja az okos embert, meg aki jobb nála.

16/L

2010. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2 hete technikán elkezdte mondani egy lány a tanárnak,hogy ő nem nyal senkinek,hanem csak a fiúk nyalnak egymásnak,pedig ez az állítás nem felel meg teljesen az igazságnak,ugyanis számtech órán elkezdett nyalni az egyik fiúnak.(csoportbontás van infoból,technikából,rajzból)

Ez a technika óra még nem volt semmi,1 héttel utánna is volt,ugyanabban az időpontban technikánk.Az óra előtt a stréber csaj elkezdi nekem,hogy:"Anyám mennyire lefog szidni a 3darab 4esemért..basszus!"Hát mondom neki,hogy:

"Te könnyen vagy,én kettes lettem kémiából!"..szval xD

De aztán 3as lettem végülis,mert a tanár nem írta be a naplóba az egyik négyesemet.De még az is rossz jegy,de legalább én elmondhatom magamról,hogy nem vagyok stréber..

Egyszer osztályfőnökin meg a tanár mondta,hogy "Magatartásból megpróbálkozhatunk az ötössel."

Mondtam a tanárnak,hogy:"Neee!Én 4est akarok!Nem vagyok én olyan jó kislány!"..hát aztán bebizonyosodott rólam,hogy nem vagyok az..azóta megtanultam,hogy aki kiélvezi az ált.isk. 8.osztály minden percét,az már nyert valamit az élettől:tapasztalatokat a civilizációról.A stréber meg szociális nehézségekkel küzködhet ÉS NINCS A STRÉBEREKNEK OLYAN JÓ ÉLETÜK,SŐT MAJD NEHEZEBB IS LESZ!Ők kiszolgáltatottabbak,mint a hülyék...xD vagy mint én..:P

2010. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ezzel nem értek egyet.

Hát, én még fiatal vagyok, 15 leszek és már hatodikos koromban is meg volt a véleményem azokról a tanulókról akiknek az átlaga jócskán lent jár valahol a mélyben.:D

Nem létezik az, hogy az ilyenek ne bírják megtanulni a dolgokat.Csak 20 perc egy egy oldalas szöveg is (ez attól is függ mennyire nehéz).Azt a 20 percet szánjátok rá.Ne a tanárnak akarj megfelelni és magasról sz.rd le az olyanokat akik nyaliznak.Egyszerüen csak magadért tanuld meg.Ez olyan gyerekes.-.-""""

Másrészt meg nekem is van olyan osztálytársam aki a tanár kedvence, de őt senki nem utálja mert nem nyalizik senkinek csak órán bekusssol és megtanulja azt amit feladnak.Őt mindenki szereti.LL

Mi pont azt "szívatgatjuk" ebben az osztályban aki nem bír tanulni és csodálkozik ha egyes.

Mellettük megtanultam, hogy az első mindig a tanulás.Talán nélkülük lehet hogy néha én se tanulgattam volna.Nekik köszönhetem, hogy felvettek egy nagyszerű gimibe.

2010. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!