Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugyebár képesek vagyunk fényt...

Ugyebár képesek vagyunk fényt előállítani dehogy akkor olyan dolgot mért nem ami sötétséget állít elő? Hmm

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert pl. zseblámpára lehet szükség a mindennapokban, azonban azt a mondatot nem sűrűn hallani, hogy "Józsi, nincs valamid, amivel gyorsan be tudnék itt sötétíteni?" :D Lényegében nem lenne rá kereslet, meg amúgy is nehezen kivitelezhető eszköz lenne. Bár én tudok ilyesmit, ami a "napernyő" névre hallgat.
2014. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reluxa?
2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eszköz neve, a papírzacskó! Húzd a fejedre, és rögtön el is sötétedik a világ, és még csak bele sem halsz :D
2014. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kinyomod a szemeidet már elő is állítottad a sötétsget.
2014. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tiba.Julcsi válasza:

Talán azért mert maga a sötétség nem is létezik. A sőtétséget az emberek a fény nélküli állapot meghatározására találták ki...

Ha sötétséget akarsz akkor csak ki kell kapcsolnod minden fényforrást...ez a nagy előállitás.

2014. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig létezik ilyen eszköz . Úgy hívják őket árnyékolás technikai eszközök , függönyök reluxák redőnyök napszemüvegek.
2014. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
félre értelmezttétek a kérdésemet mondjuk 1 olyan zseblámpa ami nem fényt állít elő hanem azt nyeli el ezáltal sőtétítve be az adott teret amire rá irányitják ilyesmire gondoltam felhasználói értelmét én sem látom de ha már van ami fényt állít lő akkor ezt még mért nem találták fel ?
2014. nov. 22. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Továbbra is a véleményem, hogy nehéz lenne ilyesmit előállítani, illetve minek, ha senkinek sem lenne rá szüksége? Ez olyan, mintha valaki feltalálna egy tollat, amiben a tinta mindenféleképpen kimutathatatlan és színtelen, sőt, valójában nincs is ott. Érted, vicces lenne, meg minden, de semmi értelme.
2014. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!