Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne elszállítani egy robogót?

Figyelt kérdés
50 cm2 alatti, kb. 250 km-t a táv, tehát magával a robogóval nem lehetne megtenni ezt a távot, autón nincs vonóhorog, utastér, szétszerelés nem játszik és nem szeretnék sokat költeni a fuvarozásra.

2014. nov. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Utánfutóval. Vagy vigyél egy benzineskannát magaddal és akkor robogóval. Már ha jól értem, hogy azért nem lehet robogóval.
2014. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és kölcsönautóval.
2014. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magával a robogóval nem az a nehézség, hanem autópályán nem lehet menni vele, a másik pedig, hogy egy ilyen utat nem annyira bírna, túlmelegedne. Az 50 cm2-s motorokat fél óra, max 1 óra folyamatos használatra tervezték. A kölcsön autó+utánfutó pedig egy picit nehézkes lenne, de köszönöm a választ!
2014. nov. 22. 22:00
 4/4 anonim válasza:
Ez egy akkora hülyeség a fél, 1 óra folyamatos használat... Ha jó a hűtése nem tud túlmelegedni! Nyáron 100-200 km-es túrákat csináltunk haverokkal, én vízhűtéses robogóval mentem és simán kibírta. De még a Simson is, amin meg aztán végképp semmi hűtés nincs a hűtőbordákon kívül. Ami meg kényszerléghűtéses, azon meg egy turbina van, ami ha megy a motor hűti. Ez a világ egyik legnagyobb ökörsége a túlmelegedés, jó motornak nem lenne szabad! Amúgy ha még téma, mindenképpen utánfutóra, vagy trailerre szavazok ha végképp kizártad a lábon hazajönni vele ötletet.
2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!