Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Mit kénne...

Nagyon fontos! Mit kénne szerintettek csinálni?

Figyelt kérdés
Az apám alkoholista szinte kamaszkora óta 54 éves. Ma este hajnali 1-kor jött haza és a testvérem ott ült a számítógépnél. Elkezdtek veszekedni, utána fenyegetőzni egymással, és utána nagyon csúnyán összeverekedtek, az apám majdnem agyon verte a testvéremet, nem hagyta békên, a gyerek meg hagyta magát mert ő soha nem szokott verekedni, a testvérem az erőszakot nagyon megveti. Ökölel ütőtte a fejét a testvéremnek, a testvérem meg védekezés képpen meglőkte és az apám beverte a fejét. Utána megint elkezdte fenyegetni, verni a testvéremet az apám. Aztán elvileg a mamám aki 75 éves közbe avatkozott. Az apám nagyon erős alkoholista, dolgozik, de hétvégén mindig teljesen leissza magát. Tudom nagyon durva ez. Szerintettek mit kénne tenni.

#agresszió #Alkoholistapa #terorizálás
2014. nov. 23. 03:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem voltam jelen amikor ez történt, az agyám meg szintén máshol lakik.
2014. nov. 23. 03:51
 2/3 anonim válasza:
Eloszor kapj el egy olyan pillanatot amikor nyugodtabb,es ultesd le.Legy hozza oszinte es mondd el amit erzel. tervezz vele kozos programokat,nevettesd meg ,s mint feljebb irtam,tenyleg beszelgessetek oszinten.Ha meglesz ez a jo kapcsolat,hidd el, ra fogod tudni venni hogy ne igyon.Vagy ugy is ,ha bizonyos idokozonkent mondod neki,hogy kevesebbet kene innia. Remelem segithettem,es kitartas.
2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmerül a kérdés, vajon milyen életet él anyukád, ha a bíróság az alkoholizmusa ellenére is apádnál helyezett el titeket?
2014. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!