Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elírtam a szakdolgozatomban...

Elírtam a szakdolgozatomban két régi mü cimét. Van esélyem hogy nem veszik észre?

Figyelt kérdés
A póthéten közölte a tanàr hogy ìrjak àt 17 oldalt. Egy éjszakàm volt rà. Az egyik helyen w helyett v szerepel, a màsik helyen ae helyett a. Nem ismert müvekröl van szó. Sajnos elég helyen szerepel így hogy gond lehessen belöle.

2014. nov. 23. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:

nem szokták töviről hegyire elolvasni, túl sokan adnak be 60-100 oldalt ahhoz, hogy ezt egy tanár végigcsinálja.

így nézik át szerintem;

tartalomjegyzék,

bevezető,

összegzés

melléklet

felhasznált irodalom - átfutása

illetve a tartalomjegyzék alapján a figyelemfelkeltő bekezdésekbe néznek bele.


elve fura, hogy 60 oldal kell írnod sokszor olyan dolgokról, amiket a tankönyvek is 2-3 oldalon írnak le. az én szakdogám lényegre törő volt, így kábé 4 oldal tömény információ, amit 60 oldalon keresztül ismételgettem.

hát mégis ötös lett. pedig nem ért annyit :)


szóval én nem aggódnék a helyedben.


ja, én is írtam pár olyan irodalmi hivakozást, amit el se olvastam, a netről néztem őket ki. csak hogy szaxerű legyek :):)

2014. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!