Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fájó emlék? Elojon ez majd...

Fájó emlék? Elojon ez majd valahogy a kesobbi eletemben? Kihat-e majd ra valahogyan? 19/L

Figyelt kérdés
mikor kicsi voltam, volt egy plussnyuszim amit nagyon szerettem. Leszakadt az egyik fule es ahelyett h megvarrtak volna, a szemem lattara dobtak ki a kukaba. Kb 5 eves lehettem mikor ez tortent. A mai napig faj a szivem miatta es meg igy 19 evesen is elkap a siras, ha ra gondolok. Lehet hulyeseg.

#gyermekkor #emlék #kedvenc plüss
2014. nov. 24. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Nekem egy kis porcelán díszem volt, amivel gyerekként mindig játszottam, aztán maradt dísznek, szép emléknek, nézegettem, és sajnos ismeretlen okból egy "kedves" ismerős ellopta tőlem, soha nem fogom visszaszerezni. Ez 20 éves koromban történt és bármikor el tudnám bőgni magam miatta. Szerintem ez normális, de lehet, hogy én is túl szentimentális vagyok.
2014. nov. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!