Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te is röhögsz azon, hogy az...

Te is röhögsz azon, hogy az emberek ülnek egy monitor előtt, egy billentyűzetet csapkodnak, csak, hogy itt válaszoljanak? :'D

Figyelt kérdés

Vagy mobilon...


Elképzelted már milyen fejük lehet? Némelyik fejénél az abalében úszó sertés feje is szebb lehet? :-)


2014. nov. 26. 00:29
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
kérdező.........és te mit csinálsz....ugyanezt. :D -.-
2014. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem minden HOGY szó elé kell vessző te alig művelt se@@fej
2014. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

De tényleg elég sok a nyomorék és nem csak külső téren hanem mentális problémáktól hemzseg az agyuk.

Van itt minden faxom a kiéhezett kislány kurv*tól minden .....dehát nem kell mondanom látod te is

2014. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

A kérdező valojában magárol kèr véleményt!!


Csak ilyen rafináltosan,mintha másokrol lenne szo:/

2014. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

11: mondtam, hogy nem? :D

12: jól van, ne legyél frusztrált, mert legutóbb nem állt fel a kukid a markodnak. ;)

2014. nov. 26. 00:42
 16/29 anonim ***** válasza:

Most ez a "csak hogy" elgondolkoztatott. Ha egybe lenne írva "csakhogy", akkor nem kell vessző, viszont az nem azt jelenti, amire a kérdező gondolt. A kérdező arra gondolt, hogy "csak azért, hogy", ott meg kell vessző!

Én nem tudom egyébként milyen fejem lehet most, mert sötét van, így nem látom, de a saját fejemet amúgy se látnám. A fene se fog most még tükröt is idehozni!

2014. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

ma 00:45

minek tükör? én csináltam képet a fejemről hogy lássam milyen, ha már kérdés volt.. elég macsó fejem van így fáradtan.. valaki kér képet? XD

2014. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az olyan Hacsek és Sajó féle küzdelem. Pár önkéntes megpróbál világosságot nyitni a tiédhez hasonló sötét fejekben. Baltával ugyan könnyebb lenne, de sajnos a törvény tíltja.
2014. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Azért, már azt hittem, én nem tudok helyesen írni. Köszi 66%-os, valóban erre gondoltam. :)
2014. nov. 26. 00:51
 20/29 anonim ***** válasza:
46%
Miért történt velem az ,h töményből ittam egy felest ,de nem ment könnyen le hanem azonnal maró erős hányás érzetem lett és éreztem ,h jönni fog egy büfi ami jött is de majdnem széthánytam magam mit rontottam el eddig úgy folyt mindig mint a víz?
2014. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!