Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legnagyobb összeg, amit...

Legnagyobb összeg, amit találtatok?

Figyelt kérdés
Helyzettől függetlenül, amit találtatok földön, padon, szemetesben, akárhol. :)

2014. nov. 26. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
1lei - romaniaban hasznalatos penznem kb. 75ft
2014. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20.000 ft, a szel fujta a jardan.
2014. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2500 forint, gyerekként találtam az út szélén.

2 euro-t nyaraláskor, szintén a földön 2 éve.

Valamint eszembe jutott, hogy egyszer tiniként valakitől kaptam 10.000 forintot valamilyen alkalomra, amit eldugtam az egyik dísztárgyam aljában, majd amikor 2 éve költöztem el otthonról és pakoltam a dobozba a cuccaim, megtaláltam. :D Úgy örültem neki, mintha lottó 5-öst nyertem volna. :D

2014. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Látom van 1-2 szerencsés alkat, de én az első váalszoló szintjén szoktam találni a pénzt... 10-20 Ft-okat... :D
2014. nov. 28. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a Duna parton találtam egy 11 kg-os, tökéletes állapotban lévő, teljesen ép mozsár ágyút, úgy 200-250 éves lehet, a régész, akinél bevizsgáltattam, helyben adott volna érte 300 ezret kp-ban, de nem adtam el. Továbbá szintén a Duna parton (Római parton) találtam még (de már fémdetektor segítségével) római érméket, besült 2. vh-s lövegeket, töltényeket és a nagy büszkeségem, egy sértetlen vasszerkezetű kar 98. náci puskát, csak sajnos a fa része már kirohadt belőle.

Egyébként ha kicsit megnöveled a szerencsédet, ha olyan helyen járkálsz, aminek van történelme, akkor jó eséllyel találsz hasonló dolgokat. pl: ha van bucsú vagy valami hasonló szabadtéri rendezvény, akkor miután eltűntek arra megyek kutyát sétáltatni és a földön/fűben mindig találni 1-2 száz forintot vagy pénztárcát, egyszer még egy mobilt is találtam, de azt visszaküldtem a gazdájának, amit egy gyönyörű szép levéllel hálált meg, azóta is megvan :)

2014. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztán hogy került ide az a német gyártmányú puska, lehordta a Duna? :D
2014. dec. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!