Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hónapban 2x jön meg . Ez...

Egy hónapban 2x jön meg . Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok már 5 éve menstruálok kaptam kb. 2 éve egy fogamzásgátló inekciót ami teljesen össze zavarta a ciklusomat és most ott tartok hogy 1 hónapban 2x jön meg a menstruációm..

az a helyzet hogy a közel jövöbe szeretnék családot alapítani és gyereket szülni..eddig nem is érdekelt hogy nem jön össze vagy hogy 2x jön meg mert úgy voltam vele hogy nem kell de egyre jobban félek..meg vagyok ijedve orvosnál még nem jártam mert halottam már rossz tapasztalatokat hogy nem csinálna semmit..

ti mit gondoltok ez hogy egy hónapban 2x jön meg közre játszik??


2014. nov. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan úgy gondolod, hogy az itt olvasó, válaszoló átlag emberek ezen leírás alapján megoldják a problémádat?

Hogy mit hallottál, az egy dolog. Mi lenne, ha mégis csak orvoshoz fordulnál?

2014. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ha én normálisan fel teszek egy kérdést akkor normális választ kérek a másik meg ha nem tetszik valami akkor csukd be a szemedet és görgesd tovább az egeredet

köszönöm szépen ....

2014. nov. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!