Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Játék babára (1:6 akciófigura)...

Játék babára (1:6 akciófigura) készített katonai egyenruhákat ha készítek mennyit kérhetek érte? Mennyi egynek a piaci forgalmi értéke?

Figyelt kérdés

usa sas katonai egyenruhára kaptam megrendelést képet nem tudok küldeni én nyomtatva kaptam meg és sehol az interneten nincs fen! Akinek készül azt mondta 75000 ft lenne ha meg akarná venni azért jön hozzám mert abban reménykedik én olcsóbban megcsinálom! 100%-ig hiánytermék!

Több mindent is kell rajta vasalni varrni szabni méretezni díszvarrás a bakancsot én készítem.

Amit mondtam hogy 2000 ft-s órabérben dolgozom és gyorsan! munkadíj és valamennyi művészi honoráció! Az antikolt anyagot ő adja.


2014. nov. 29. 10:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!