Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Narutoból ki a kedvenc karakte...

Narutoból ki a kedvenc karaktered és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Minato, Kushina és Naruto. Azért mert Minato olyan mint, az apukám, Kushina mint, anyukám és Naruto olyan mint az öccsém.

2014. nov. 29. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Rock Lee es Gaara.. a kettejuk kozti harc ota mindketto orok kedvenc..

Talan meg Minato es Itachi, a stilusuk es a teknikajuk miatt..

2014. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Killmepls12 válasza:
Természetessen PBITO... Nagy RESPECTET érdemel.. Kemély a sztoria... Kakashi sok mindent koszonhet neki
2018. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Obito, Itachi, Sasuke, Naruto, Minato, Gaara, Shikamaru.

Boruto-ból: Shikadai, Sarada, Mitsuki, Konohamaru, Sasuke, Naruto.

2019. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem gonoszok közül kimimaro jók közül Kakashi és jiraya
2020. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kushinát én is nagyon birom meg akit nagyon bírok az Hashimara az nagyon hülye
2020. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MacskaGamingFNaF válasza:
Haku: A személyisége nagyon tetszik, és a megjelenése is marha jó az én véleményem szerint. Nagyon kedves karakter, viszont sajnos a rosszakhoz csatlakozott. Nagyon szíven ütött Haku halála, meg is könnyeztem....tetszik, hogy nem sajnáltattja magát, csöndes. Nagyon szép tőle, hogy mások céljáért küzdött ( Zabuza ). de sok kedvencem van, de ő magasan a legjobb!🖤🖤🖤
2022. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem Itachi és Naruto. Itachinak a személyisége és a technikái (meg a kinézete) Narutonak meg a kitartása és a menőő jutsujai meg minden más
2022. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!